Grupa modlitewna o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa

W każdy czwartek po Mszy Świętej wieczorowej w godz. 18:30 - 19:30 adoracja Najświętszego Sakramentu przez grupę modlitewną o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pan Jezusa powstała w parafii z inicjatywy ludzi świeckich, pragnących osobiście lub we wspólnocie adorować Pana Jezusa. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem  zanosimy modlitwy uwielbienia, przeproszenia, dziękczynienia oraz prośby do Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Adoracja ma charakter wynagradzający Panu Jezusowi za grzechy świata, za  wszelkie zniewagi, oziębłość ludzi którzy obrażają Miłujące Serce Chrystusa. Modlimy się w intencjach całego kościoła powszechnego, otaczamy modlitwą papieża Franciszka, kapłanów, całą naszą Ojczyznę. Królowi Wszechświata polecamy przede wszystkim dzieło Intronizacji  Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się, aby Chrystus zakrólował w sercu każdego człowieka, by ludzie uznali Jego królewską Godność i przyjęli Go do swego życia.