13. Niedziela Zwykła 27.06.2021

Opublikowano: niedziela, 27, czerwiec 2021 Paweł Łukaszewski

W nadchodzącym tygodniu wypadają:

- pierwszy czwartek miesiąca, adoracja NS i modlitwy o powołania po Mszy św. wieczornej.

- pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godziny 17:30

- pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. wieczornej

- pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9:00

Decyzją Księdza Arcybiskupa, ks. Sławomir Sura, po 10 latach pracy w naszej parafii, został zwolniony z urzędu wikariusza parafii p.w. św. Wojciecha BM w Lublinie i mianowany proboszczem parafii p.w. NMP Matki Kościoła w Palikijach.

Decyzją Księdza Arcybiskupa, ks. Paweł Łukaszewski, po 8 latach pracy w naszej parafii, został zwolniony z urzędu wikariusza parafii p.w. św. Wojciecha BM w Lublinie i mianowany wikariuszem parafii p.w. MB Bolesnej w Kraśniku.

Ksiądz Arcybiskup mianował wikariuszami naszej parafii ks. Jakuba Albiniaka (wcześniej parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Niedrzwicy Dużej) oraz ks. Krzysztofa Ciupaka (wcześniej parafia MB Bolesnej w Kraśniku).

Dzisiaj po raz ostatni przed wakacjami będzie odprawiona Msza św. o godzinie 16:30 w niedzielę. Do odprawiania tej Mszy św. powrócimy po wakacjach.