Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Opublikowano: niedziela, 20, marzec 2022 Jakub Albiniak

Przypominamy godziny nabożeństw wielkopostnych i zachęcamy do udziału w nich. Droga krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 16.30 dla dzieci i po mszy św. wieczornej dla wszystkich. W niedzielę o godz. 17.30 odprawiane są Gorzkie Żale.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się 4-dniowe rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Mariusz Górniak.

 W piątek 25 marca wypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze św. tego dnia będą odprawione o 7.00 i 18.00. Jest to również Dzień Świętości Życia, w którym modlitewną troską otaczamy dzieci poczęte i ich matki.. Wspaniałym wyrazem tej troski jest podjęcie zobowiązania tzw. Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Będzie to można uczynić na mszy św. o godz. 18.00.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas, dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony przez Caritas na pomoc Ukrainie.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na spłatę zadłużenia związanego z wykonaniem posadzki w kościele.

Odsłony: 468

 

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Św. Wojciecha BM w Lublinie

ul. Kaczeńcowa 7

20-543 Lublin

Strony które warto odwiedzić

Archidiecezja Lubelska