Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Niedziela Chrystusa Króla

Opublikowano: sobota, 19, listopad 2022 Jakub Albiniak

Dziś przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego, co dobiega końca winno być naznaczone wypełnieniem i doskonałością, Widząc, że nasze ludzkie , nawet pełne dobrych chęci starania naznaczone są grzechem i niedoskonałością, chcemy cały rok przeżywanego chrześcijańskiego misterium ofiarować Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Kończący się rok liturgiczny winien być dla nas okazją do rachunku sumienia czy dobrze wykorzystaliśmy ten czas.

Kończy się listopad, mamy jednak nadzieję, że nasza modlitewna pamięć o zmarłych nie zakończy się razem z tym miesiącem. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent, czas, który przygotowuje nas do świąt Bożego Narodzenia. Rozpocznie się nowy rok liturgiczny. Od przyszłej niedzieli przez cały Adwent nie będzie odprawiana Msza o godz. 7.300, natomiast każdego dnia będą odprawiane roraty o godzinie 6.00.

23 listopada jak każdego tego dnia miesiąca modlimy się do naszego patrona św. Wojciecha, zapraszamy do wspólnej modlitwy po mszy wieczornej.

Odsłony: 238

 

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Św. Wojciecha BM w Lublinie

ul. Kaczeńcowa 7

20-543 Lublin

Strony które warto odwiedzić

Archidiecezja Lubelska