Ogłoszenia XII Niedziela zwykła

Opublikowano: sobota, 24, czerwiec 2023 Jakub Albiniak

Dzisiaj po raz ostatni przed wakacjami zostanie odprawiona msza o godz. 16.30. Powrócimy do odprawiania jej w pierwszą niedzielę września

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca, w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

Przypominamy, ze w każdy czwartek po mszy o 18.00 ma miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.30, na które serdecznie zapraszamy.

W czwartek wypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, msze tego dnia o 7.00 i 18.00. Taca z uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik zaprasza wszystkie małżeństwa i rodziny na I Archidiecezjalny Dzień Rodzin pod hasłem „Radosne RAZEM”. Będzie on miał miejsce w Wąwolnicy, w niedzielę 25 czerwca 2023 roku. Rozpocznie się o godz. 12.00 Eucharystią z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

W programie między innymi świadectwa małżonków, koncert zespołu Guadalupe, wspólny posiłek i wiele atrakcji dla dzieci. Więcej informacji: http://www.swietorodzin.pl/