Uroczystość św. Józefa

Opublikowano: sobota, 10, marzec 2018 Paweł Łukaszewski

Święty Józefie, módl się za nami!

Zbliża się Uroczystość Świętego Józefa obchodzona w kościele 19 marca (w tym roku będzie to poniedziałek). Św. Józef jest patronem mężczyzn, ojców i życia rodzinnego. Mało kto wie, ale jest także bardzo skutecznym orędownikiem w " sprawach sercowych". Wiele osób prosi go o pomoc w poszukiwaniach drugiej połowy.

Oprócz dobrze znanych modlitw do św. Józefa są też nabożeństwa dziś nieco zapomniane. Do nich należy choćby Nabożeństwo 7 Niedziel św. Józefa. (więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ oraz TUTAJ) Podobnie jak w ubiegłym roku chcemy w naszej parafii modlić się do św. Józefa w intencji wszystkich mężczyzn, szczególnie mężów i ojców. Będziemy wspólnie prosić o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne w niebie dla zmarłych. Chcemy też prosić tego, który był opiekunem Świętej Rodziny, by wypraszał błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w wigilię Uroczystości św. Józefa - w niedzielę 18 marca po Mszy św. wieczornej.

18 marca 2018

godz: 18:00 - Msza św.