Grupa Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Kościoła i Ojczyzny

Adoracje Eucharystyczne odbywają się w III niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00.

Najpierw w kościele słuchamy konferencji potem modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem (w intencjach Ojczyzny, Kościoła, rodzin, naszej parafii i osobistych).

Dziś szukamy ludzi podobnie myślących. Nie chcemy być samotni. Chcemy być rozumiani. Chcemy być pewni, że ktoś się z nami zgadza, że podobnie myśli. Taką możliwość otwierają nam wspólnoty działające w Kościele. Może się teraz skrzywisz, może masz dość schematów i myślisz: ” Jeszcze jedna grupa, jakby nie było ich dość. Nie mam na to czasu.”

Jest taka grupa, która wychwala Boga, adoruje Go na adoracjach Najświętszego Sakramentu. Członkowie grupy wspierają się wzajemnie, pomagają sobie i spotykają się, aby pogłębić swoją wiarę, pomodlić się, czy choćby tylko porozmawiać. Zwyczajnie poza tym pracują, wychowują dzieci, dźwigają trud codziennych dni i modlą się za siebie. Zapraszamy!

Modlitwa do Św. Michała Archanioła (tzw. Egzorcyzm prywatny pap. Leona XIII)

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.